Sizin için tasarlıyor & üretiyoruz!

Uzman mühendis ve teknik kadrosu ile SETKON, hizmet verdiği alanlarda her zaman başarıyı hedefler.

CAD & CAM YAZILIMLARI

Kalıcı lisansa sahip CAD & CAM Yazılımları ile yazılım maliyetlerinizi optimize edin.

MİMARİ PROJE TASARIMI

Mimari Projelendirme, Çizim, Modelleme ve danışmanlık konularında hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

WEB & GRAFİK TASARIM

Kurumsal kimlik çalışması, İnternet sitesi, Logo, Broşür, Billboard, Afiş ve maskot tasarımları, Arama motoru optimizasyonu (SEO), Domain ve Hosting Hizmetleri, Google AdWords yönetimi ile firmanızı dijitale taşıyoruz.

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
Çelik yapı sistemleri
Uzay kafes sistemleri
Hafif çelik sistemleri
Betonarme
Ahşap
Yığma
Güçlendirme

Makine Mühendisliği Hizmetleri
2D & 3D proje çizim
Tesisat projeleri
Makina proje çizim
Alt ve Üst yapı projelendirme
Bilgisayar destekli analiz

UYGULAMA GELİŞTİRME

Windows Uygulama Geliştirme
Windows uygulamalarının geliştirilmesi günümüzde pek çok farklı platformda kullanılmakta olan Windows uygulamalarının daha yaygın şekilde kullanılabilmesi için önemlidir. Windows tabanında uygulamalarınızı geliştirmek için sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz.

Web Uygulama Geliştirme
Farklı sektörlerde faaliyet göstermekte olan şirketlere, iş stratejileri doğrultusunda, yatırımlarını gelire dönüştürecek özel uygulamalar geliştirmekteyiz. Müşterilerimizin farklı sektörlerden olması ve her müşterimizin ihtiyaçlarının farklı yönde olmasından dolayı, müşterilerimiz ile doğrudan yakın temas kurarak öncelikle web uygulama geliştirme konusunda gerekli stratejileri belirleyerek çalışmalarımıza başlıyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme
İnsanlar artık teknoloji çağından beklenti olarak iki ayrı konuya ihtiyaç duyuyorlar bunlar; kolaylık ve hız. Firmaların, ürün ve hizmetlerini kolay yoldan ulaştırabilmeleri ise en temel ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Bu sebeple mobil cihazlar günümüzde giderek yükselmeye devam ediyor. Masaüstü cihazları geçecek sayıda kullanıcıya ulaşmaları ve internete istenilen her yerden erişilebilmesi ise mobil cihazların tercih edilmesindeki en temel sebepler arasında yer alıyor.

KURUMSAL KİMLİK VE SEO HİZMETLERİ

Dijital Pazarlama
Dijital dünyada varlığınızı başarılı şekilde sürdürebilmeniz ve yükselebilmeniz için sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve erişilebilirliğinizi yükseltebilmek için çeşitli stratejiler geliştiriyoruz. Geleceğe yönelik detaylı analizlerin ve stratejilerin sizleri en iyi yere getireceğinin bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

SEO Hizmeti ve SEO Danışmanlığı
Setkon, sizlere arama motorlarında yükselmenin yollarını sunuyor. Arama motorlarında üst sıralara yükselebilmek ve internet dünyasında kendinizi hedef kitlenize daha iyi gösterebilmek için web uygulamalarımızla birlikte sizlere uzun vadeli ve kalıcı SEO hizmetleri ile danışmanlığı sunuyoruz. Arama motoru algoritmalarını devamlı olarak takip eden profesyonel kadromuz ve uzman ekibimiz sayesinde gelişmelerden asla geri kalmıyorsunuz.

SEM (Arama Motoru Pazarlaması / Reklamları)
Arama motorlarında sizleri üst sıralara taşıyarak hedef kitlenize yönelik ürün ve hizmetlerinizi sunabilmeniz için reklam giderlerinizi minimum seviyede tutuyoruz. Reklam için ayırmış olduğunuz bütçenizi alt seviyelerde tutarak en üst düzey verimliliği sağlıyoruz. Bu süreç içerisinde rakiplerinizin de detaylı analizlerini çıkartıyoruz.

Dönüşüm Optimizasyonu
Dijital dünyada yalnızca ziyaretçi sayılarınızı ve yoğunluğunuzu baz alarak hareket etmiyoruz. Bizler için ziyaretçilerin yoğunluğu kadar çalışmalarınıza ne derece önem verdikleri ve ne şekilde yaklaştıkları da önemlidir. Ziyaretçilerinizin sayısını ve sizlere sağladığı katkıyı dengeleyerek bir uyum yaratıyoruz.

Sosyal Medya Reklamcılığı
Sosyal medya reklamları; uygun bütçeleri, yüksek dönüşüm oranları ve etkili sonuçları ile markanızın pazarlama ihtiyaçlarına farklı ve nokta atışı çözümler sunuyor. Setkon olarak; markanızın ya da ürünlerinizin pazarlama stratejisine uygun sosyal medya reklamları hazırlar, bu reklamları yönetir ve sizlere detaylı olarak raporlarız.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya hesaplarınız; alanında uzman olan, topluluklarla doğru iletişim kurabilecek profesyoneller tarafından yönetilmelidir. Tecrübeli ekibimiz ile sosyal medya sayfalarının yönetimini üstlenir ve hedef kitlelere sosyal medyada ulaşırız. Sektörünüzle ilgili özgün ve ilgi çekici içerikler oluşturarak bu içerikleri paylaşır, gelen etkileşim ve mesajları doğru şekilde yönetip, erişim ve etkileşimleri müşteriye çeviririz.

İçerik Pazarlaması
Reklam çalışması yaparken, eğer doğru hedef kitlenize doğru reklamı iletemezseniz yapmış olduğunuz çalışmalarınızın boşa gitmesi kaçınılmaz olacaktır. Setkon olarak bizler bu durumun bilincinde hareket ederek doğru yerde ve doğru zamanda etkin çalışmalarımızı sunarak kapsamlı içerikler ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyoruz.

Medya Planlama ve Satın Alma
Dijital ortamlardaki pazarlama stratejilerinin uygulama aşamasına geçişi esnasında en önemli durum medya planlamadır. İnternet üzerinde yapacağınız pazarlama yatırımlarının kaynak planlamalarının uygun şekilde ayarlanması, sınırlı şekildeki kaynaklarınızın en etkin şekilde değerlendirilmesi için ilk kuraldır. Setkon, bu alandaki tecrübesi ve deneyimleri ile şirketiniz için gerekli medya planını oluşturuyor ve satın.

Web Analiz Danışmanlığı
Setkon; Google Analytics danışmanlık hizmeti vererek internet sitenizi profesyonel ellerle analiz ediyor, raporluyor ve web sitenizden daha yüksek bir dönüşüme sahip olmanız adına gerekli aksiyonları almanız için firmanızı yönlendiriyor.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

SETKON hizmetlerinden yararlanmak ve kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak için bize ulaşın.