GFI MailEssentials

E-posta kaynaklı virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları engelleyin

 • GFI MailEssentials içerisinde sunduğu 5 anti-virüs motorunun gücünü birleştirerek kullanacağınız tek anti-virüs motoruna göre çok daha fazla güvenlik sağlar. GFI MailEssentials, BitDefender, Avira, Kaspersky, Cyren ve Sophos gibi önde gelen markaların gücünü kullanır.
 • Her motor kendi buluşsal  ve algılama yöntemlerine sahiptir. E-posta ortamınız için e-posta kaynaklı virüsleri ve diğer kötü amaçlı yazılımları daha etkili bir şekilde engellemek için maksimum koruma elde edersiniz.

E-postayı güvenli ve üretken hale basitçe getirin

 • GFI MailEssentials, yalnızca Exchange ile değil, farklı e-posta sunucularıyla uyumludur. Şirket içi, sanal veya bulut altyapınızda barındırılan mevcut kurulumunuza sorunsuz bir şekilde uyar. E-posta güvenlikleri, BT yöneticilerinin tam kontrolündedir.
 • Kontrolü kullanıcılara da genişletebilirsiniz. Karantinaya alınan e-postalara raporlar ve sürekli erişim sağlayarak almak istediklerini serbest bırakmalarını sağlayın. Ayrıca kendi siyah ve beyaz listelerini özelleştirebilirler.

Boşa harcanan zamanı ve sunucu alanını korumak için spamları filtreleyin

 • Spam, e-posta hacminizin % 45’i olarak tahmin edilmektedir. GFI MailEssentials, çalışırken görebileceğiniz 14 gelişmiş e-posta filtreleme teknolojisini kullanır. Sunucu alanınızı ve verimli zamanınızı korumak için e-posta kutularına ulaşmadan önce istenmeyen postaları filtreleyin.
 • Sahte e-postaları engelleyin, kara listeye alınmış DNS’lerden veya bilinen sorunlu URL’lere veya kimlik avı sitelerine bağlanan e-postaları durdurun, RFC uyumlu olmayan e-postaları kaldırın, sahte gönderenlerden gelen e-postaları tespit edin ve spam atıklarını azaltın.

Gelişmiş Kötü Amaçlı Yazılım Koruması

 • GFI MailEssentials, tespit edilmeyi önlemek için kendisinin farklı varyantlarını oluşturan yeni kötü amaçlı yazılım türünden e-posta altyapılarınızı korumayı sağlayan gelişmiş kötü amaçlı yazılım koruması içerir.
 • Bu, bilinmeyen yürütülebilir ekler bulduğunda bir bulut hizmetine bağlanabilen yeni ve geliştirilmiş Kaspersky AV motoru aracılığıyla yapılır.

5 Adede Kadar Anti-Virüs Motoru Koruması

 • GFI MailEssentials, güçlü Avira ve BitDefender Antivirus motorları ile birlikte gelir ve sistem performansı üzerinde minimum etkiyle virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı güçlü e-posta koruması sağlayan gelişmiş teknoloji yığını sunar.
 • Bununla birlikte nihai koruma için Kaspersky, Cyren ve / veya Sophos antivirüs motorlarını da ekleyebilirsiniz. Bu, her motorun gücünden yararlanmanızı sağlar. Antivirüs motoru satıcılarının yeni virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara farklı yanıt süreleri vardır. Bu özellik, sisteminizin her zaman yeni tehditleri mümkün olan en kısa sürede tespit etmesini sağlar.

Merkezi Yönetim Konsolu

 • Daha büyük kuruluşlar, GFI MailEssentials’ın merkezi yönetim konsolu olmadan yönetilmesi zor ve pahalı olabilecek birden fazla e-posta ağ geçidine ve sunucuya sahiptir. GFI MailEssentials farklı sunuculara kurulabilir ve yapılandırmayı tüm sunucular arasında senkronize ederek yönetim görevlerinizi minimuma indirir. GFI MailEssentials sunucularınızdaki önemli ayarlar, tüm ağda senkronize edilir ve bu, e-posta güvenliğinizi sürdürmek için günlük görevleri yönetmenizi kolaylaştırır.

E-posta İçeriği Politikasının Uygulanması

 • GFI MailEssentials içindeki anahtar sözcük denetimi işlevi, anahtar sözcükler için e-postaları taramak için kullanılabilir ve ek denetimi işlevi, e-postalarda ekleri tarar.
 • Gelişmiş kullanıcı tabanlı filtreleme kuralları, normal ifadeler de dahil olmak üzere farklı tipte kalıp eşleştirme yöntemlerini kullanan ileti başlıkları, konu, gövde, ek adı ve ek içeriği dahil olmak üzere e-posta mesajının herhangi bir kısmının esnek ve ayrıntılı filtrelenmesini sağlar.
 • Örneğin, e-postaları uygunsuz, kaba, ırksal, cinsel veya saldırgan anahtar kelimeler için taramak için anahtar kelime kontrol işlevini kullanabilirsiniz. Bu, yaygın istenmeyen anahtar sözcükleri engellemek üzere yapılandırılmışsa başka bir istenmeyen posta filtresi görevi de görebilir.

Entegre Raporlamaya Sahip Web Tabanlı Konsol

 • İstenmeyen posta ve kötü amaçlı yazılım karantinası dahil olmak üzere tüm istenmeyen posta önleme ve e-posta güvenlik işlevlerinin yanı sıra tek bir web tabanlı konsoldan raporlama yapabilirsiniz. Konsol, size yazılım durumunun gerçek zamanlı bir grafik görünümünü ve sunucudaki e-posta akışını sağlayan gösterge panosunu içerir.
 • Kontrol panelinde gösterilen bilgiler şunları içerir:
 • Önemli GFI MailEssentials hizmetlerinin durumu, e-posta akışı istatistikleri, engellenen istenmeyen posta ve kötü amaçlı yazılımın yanı sıra, gönderene, alıcıya, konuya ve daha fazlasına göre filtrelenebilen POP2Exchange günlüğü ve e-posta işleme sonuçları.
 • Web tabanlı konsol, kuruluşunuz tarafından gönderilen ve alınan e-postalarla ilgili raporları hızla özelleştirmenizi ve oluşturmanızı sağlayan entegre raporlama yetenekleri içerir.

14 Anti-spam Filtresi ile Tam Koruma

 • GFI MailEssentials, zihninizi dinlendirmek ve spam gönderenler için hayatı zorlaştırmak için tasarlanmış çeşitli anti-spam teknolojileri içerir.
 • SPF, sahte e-postaları engeller. Gri listeleme, spam gönderenler tarafından kullanılan RFC uyumlu olmayan tekniklerle gönderilen e-postaları engeller. Directory Haverst Protection, rastgele ve kapsamlı e-posta adresi oluşturma teknikleri kullanılarak gönderilen e-postaları engeller. Ve DNS kara listeleri, botnet spam’ını savuşturmak için dağıtılmış topluluk veri toplama tekniklerinden toplanan çok sayıda bilgiyi kullanır.
 • Ayrıca, SpamRazor, bir e-postanın e-posta itibarı, toplu e-posta tespiti, istenmeyen posta tekniği algılama ve kapsamlı içerik analizi kullanarak spam olup olmadığını belirlerken, Bayesian filtreleme, spam ve jambona (yasal e-posta) dayalı matematiksel bir yaklaşım kullanır.

E-posta İstismarlarına ve Truva Atlarına Karşı Koruma

 • E-postayı tehdit vektörü olarak kullanabilen güvenlik açıklarını ve kötü amaçlı e-posta tabanlı Truva atı yürütülebilir dosyalarını hedefleyen saldırılardan şirketinizi koruyun.
 • GFI’nin e-posta istismar motoru, e-postayı bir tehdit vektörü olarak kullanabilen güvenlik açıklarını özel olarak hedefleyen saldırılardan sizi koruyan e-posta istismarlarına yönelik araştırmamıza dayanmaktadır. Bu teknoloji, orijinal olarak dosya tabanlı veya diğer uç nokta tabanlı saldırılara karşı koruma sağlamak için tasarlanmış piyasadaki çeşitli e-posta koruma teknolojilerinin aksine, e-posta tabanlı saldırılara karşı koruma sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Merkezi Yönetim Konsolu

 • GFI MailEssentials anti-phishing modülü, spam içeriğini sürekli güncellenen bir veritabanı ve phishing URL’leri ile karşılaştırarak phishing e-postalarının oluşturduğu tehditleri algılar ve engeller. Bu, tüm en son kimlik avı e-postalarının yakalanmasını sağlar. Ekstra koruma olarak, kuruluşunuza gönderilen her e-postada tipik kimlik avı anahtar kelimelerini de kontrol eder.
 • GFI MailEssentials ayrıca, birden çok antivirüs motorunu içeren benzersiz e-posta koruma teknolojileri ve e-posta istismar motoru, Truva atı ve yürütülebilir tarayıcı ve HTML temizleme gibi e-posta tabanlı saldırılara karşı özel olarak tasarlanmış diğer teknolojiler aracılığıyla sizi casus yazılımlara karşı korur.
 • GFI MailEssentials ayrıca, bilinen casus yazılımlar, truva atları ve reklam yazılımlarından oluşan kapsamlı bir veritabanına sahip özel bir casus yazılım ve reklam yazılımı tanımlama dosyası içeren isteğe bağlı Kaspersky antivirüs motoru aracılığıyla e-posta kaynaklı casus yazılımları da algılar.

E-posta Yönetim Araçları

 • GFI MailEssentials içindeki POP2Exchange özelliği, harici POP3 e-posta hesapları kullanan şirketlere, özel bir e-posta sunucusuna ihtiyaç duymadan e-posta almanın pratik bir yolunu sunar.
 • GFI MailEssentials ile bir e-postanın üstüne veya altına şirket çapında sorumluluk reddi beyanları ekleyebilirsiniz. Metin ve HTML biçimleri desteklenmektedir. Sorumluluk reddini kişiselleştirmek için alanlar ve değişkenler ekleyebilirsiniz. Hatta birden fazla sorumluluk reddi beyanı oluşturabilir ve bunları bir kullanıcı, grup veya etki alanıyla ilişkilendirebilirsiniz.
 • GFI MailEssentials liste sunucusu, otomatik abone olma ve abonelikten çıkma bağlantılarıyla isteğe bağlı bir e-posta tartışma listesi uygulamak için kolay bir yol sunar. Benzer şekilde, e-posta bülteni dağıtımını eşit kolaylıkla sağlar.
 • Microsoft Exchange ile entegre olur ve abone listesi için arka uç olarak Microsoft Access veya Microsoft SQL Server’ı kullanabilir.

GFI MailEssentials 3 farklı sürüm şeklinde lisans seçeneği sunar

 1. Anti-Spam Sürümü
 2. E-mail Güvenliği Sürümü
 3. Birleşik Koruma Sürümü

Anti-Spam Sürümü

GFI MailEssentials’ın tüm anti-spam özelliklerini içerisinde barındırır. Spamlara karşı tam koruma sağlar.

E-mail güvenliği Sürümü

GFI MailEssentials’ın tüm virüs koruma özelliklerini içerir. Ağınızı virüslerden ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan koruyan çok katmanlı bir çözüm sunar.

Birleşik Koruma Sürümü

Anti-Spam ve sürümünün ve E-mail güvenliği sürümünün tüm özelliklerini içerisinde barındırarak spamlara, virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı tam koruma sağlar.

GFI MailEssentials

Ücretsiz Deneyin!

GFI MailEssentias‘ıi üretsiz olarak denemek için formu doldurunuz.

Formu doldurduktan sonra indirme linkleri otomatik olarak gelecektir.

BİZE YAZIN!

14 Anti-Spam Filtresi

14 Anti-Spam Filtresi

5 Anti-Virüs Motoru

5 Anti-Virüs Motoru

Mail Yönetim Araçları

Mail Yönetim Araçları

Kullanıcı Dostu Arayüz

Kullanıcı Dostu Arayüz

ActCAD, AutoCAD'e benzer arayüzü ile kullanıcı dostu bir yazılımdır.

Neden GFI MailEssentials’ı Tercih Etmelisiniz?

GFI MailEssentials, türünün en iyisi olup %99’un üzerinde yüksek spam belirleme oranı ve zararlı yazılım tespiti ile uluslararası sertifikalı bir çözümdür. Dünya üzerinde 100.000’e yakın kullanıcı ve 60’ın üzerinde aldığı ödül ile sizlere en güvenilir korumayı sunar.

GFI MailEssentials’ın aldığı ödüllerden bazıları aşağıda yer almaktadır.

Ekonomik Çözüm

GFI MailEssentials sizlere en uygun fiyatları sunar.

Yüksek Performans

Düşük sistem gereksinimleri ile maksimum performansta çalışabilirsiniz.

Esnek Lisanslama Seçenekleri

Kullanıcılara sunulan alternatif lisanslama seçenekleri ile ihtiyacınıza tam olarak yanıt verir.

İhtiyacınıza Uygun

İçerisinde yer alan zengin araçlar ile ihtiyaç duyduğunuz tüm düzenlemeleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dünya Çapında Bilinirlik

GFI MailEssentials 100.000’e yakın müşteri kitlesi ve 60’ın üzerinde aldığı ödüller ile sertifikalı bir çözümdür.

Gerçek Zamanlı Dashboard

Gerçek zamanlı olarak tüm işleyişi grafikler üzerinden takip edebilirsiniz.

GFI MailEssentials’ı 30 gün ücretsiz deneyin